Kayserispor sağlık kontrolünden geçti

Yeni sezon hazırlıklarına dün başlayan sarı-kırmızılı ekipte, Zurab Khizanishvili, Eren Güngör, İlhan Eker, Abdullah Durak, Emir Kujovic, Furkan Özçal, Gökhan Değirmenci, Diego Biseswar ve Alex Sılva Cleyton, Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde sağlık kontrolü yapıldı.

Burada, kan tetkikleri yapılan oyuncuların iç hastalıkları, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerindeki muayenelerinin ardından akciğer ve kardiyak testlerinin yapılmasıyla sağlık kontrolleri sona erdi.

-”Hasan Ali’nin yeri dolacak”-

Kontroller öncesi açıklama yapan savunma oyuncusu İlhan Eker, lige iyi başlayıp iyi bir yerde bitirmek istediklerini dile getirerek, ”Takıma kendini ispat etmiş oyuncular geldi. Bobo ligi iyi tanıyan, kendini ispat etmiş bir oyuncu. Önemli olan iyi bir takım olabilmek. İyi bir takım olup bu sezon camiayı mutlu ederiz” dedi.

Kısa bir süre önce Fenerbahçe’ye transfer olan milli oyuncu Hasan Ali Kaldırım’ın yeni takımında başarılı olacağına inandığını anlatan Eker, ”Genç yetenekli bir oyuncu. İnşallah orada tutunur ve başarılı olur. Bizim takımda çok genç ve yetenekli oyuncu var. Onun yerine gelen oyuncular var. Yerini dolduracak arkadaşlarımız takımımızda bulunuyor” diye konuştu.

-”Avrupa’ya gitmeyi hedefliyoruz”-

Genç orta saha oyuncusu Furkan Özçal ise, hazırlık dönemini iyi geçirip lige hazır bir şekilde başlamayı hedeflediklerini dile getirerek, şunları söyledi:

”Geçen seneye göre bu yıl daha iyi olacağız. Avrupa’ya gitmeyi hedefliyoruz. Yeni arkadaşlarımız katıldı. Sakatsız bir sezon geçirmeyi diliyoruz. Bütün takım arkadaşlarımızla çalışacağız. Kayserispor’da kötü futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Herkes iyi futbolcu kaliteli.”

Kayserispor’da diğer futbolcular yarın sağlık kontrolünden geçirilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir