Quaresma yöneticilere patladı

Beşiktaş’ta Quaresma sıkıntısı büyüyor. Teknik Direktör Samet Aybaba’nın kadroda düşünmediği Portekizli yıldızdan yöneticilere sert bir yanıt geldi. Yöneticileri “Beşiktaş taraftarı ile aramdaki bağı koparmak istiyorsunuz” diye suçlayan Q7, yapılan açıklamalarla şok olduğunu vurguladı.

4 kulubün kadrosuna katmak icin teklifte bulunduğu Quaresma ile görüşmek isteyen yoneticilere yıldız futbolcudan sert yanıt geldi.
 
Yapılan açıklamaları yakından takip eden deneyimli futbolcu, siyah beyazlı yöneticilere “Benimle görüşmeden hakkımda bir cok açıklamalar yapıldığını duyuyorum. Beşiktaş taraftarı ile aramdaki bağı koparmak istiyorsunuz. Ben buradan ayrılsam bile kalbimin bir köşesinde Beşiktaş ve taraftarı olacak. Ama aldığım ücret nedeniyle yapılan açıklamalar beni şoke etti. İstenmiyorsam bunu ilk önce bana söylemeliydiniz. Alacaklarımı alamadığım dönemde bir gün sorun çıkarmadım. Karşılığı bu olmamalıydı” diyerek kırgınlığını belirtti.
 
Perşembe gunüne kadar Portekizli yıldızın Beşiktaş’tan ayrılması beklenirken, yöneticiler bu transferden kulubün kasasına 5 milyon Euro girmesini planlıyor. Quaresma’nın ardından Almeida icin gelen teklifleri değerlirecek yönetimin golcü futbolcu ile ilgili kararı da önümüzdeki günlerde vermesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir