Yattara: Bursa’da oynamak istiyorum

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Brüksel’den İstanbul’a gelen Yattara’ya, Atatürk Havalimanı’nda yolcular büyük ilgi gösterdi. Yolcuların fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan Gineli futbolcu, çocuklarla sohbet etti. Çocuklara, Türk vatandaşı olduğunu söyleyen Yattara gazetecilerin transfer ile ilgili sorularını yanıtladı.

Türkiye’yi çok özlediğini ifade eden Gineli futbolcu İbrahim Yattara, “Türkiye’de her şeyi özledim. Ben her zaman Türkiye’de futbol oynamak istiyorum. İnşallah bu sene Türkiye’de futbol oynayacağım” dedi.

“BURSASPOR’DA FORMA GİYMEK İSTİYORUM”

Gazetecilerin, “Bursaspor’la görüşmeler ne durumda” sorusu üzerine Yattara, “Ben hiçbir şey bilmiyorum. Buraya görüşmelerde bulunmak üzere geldim. Bursaspor çok iyi bir takım ve ben takımı yakından tanıyorum. Ben Bursaspor’da forma giymek istiyorum ama bu konuda fazla bir şey söylemek istemiyorum” diye konuştu.

“TEKLİFLER VAR”

Bir basın mensubunun, “Türkiye’den başka kulüplerden teklifler var mı?” sorusu üzerine Gineli futbolcu İbrahim Yattara şunları söyledi: “Evet birçok teklif var. İmza atınca zaten gerekli açıklamalar yapılır.”

YATTARA BURSA’DA

Bursaspor’un transfer etmek istediği eski Trabzonsporlu futbolcu İbrahim Yattara, yeşil-beyazlı yönetimle görüşmek üzere Bursa’ya geldi.

Ülkesinden İstanbul’a gelen Yattara, daha sonra karayoluyla Bursa’ya ulaştı. Bursa’ya menajeriyle birlikte gelen Yattara, Uludağ Üniversitesi (UÜ) yerleşkesindeki bir otele yerleşti.

Yattara, otele girişinde gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

(Ligtv)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir