Yiğidolar sağlık kontrolünden geçti

Sivasspor’un Çek futbolcuları Milan Cerny ve Jan Rajnoch, kulübün doktoru Fahrettin Dağıstanlı ve fizyoterapist Fatih Aydın Anadolu Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Geçen sezonun ikinci yarısında kırmızı-beyazlı formayı giyen Çek asıllı Jan Rajnoch, gazetecilere yaptığı açıklamada, ”Her zaman yaptığımız gibi sezona en iyi şekilde başlamaya çalışacağız. Bunun için hazırlanacağız. 1,5 – 2 aylık yaklaşık bir dinlenme süremiz oldu.

Bundan sonra da iyi çalışıp yeni sezon için en iyi şekilde hazırlanacağız. Geçen sezon olduğu gibi iyi hedeflerimiz olacak. Ama bence geçen sezondan daha da iyi olacağız. Ben bu sezon en az ilk 5 olarak düşünüyorum sezon sonunda bulunacağımız yeri. Geçen seneki kadroyu koruyup, üzerine bir kaç takviye koyarsak bu takım çok iyi yerlerde olacaktır” dedi.

Milan Cerny ise, ”Bu benim Türkiye’de ilk hazırlık kampım olacak. O yüzden biraz heyecanlıyım. Çek takımlarıyla Türk takımları arasındaki hazırlık kampı farkını görmek istiyorum. Hedefler olarak da bu sezon çok iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. Geçen yıldan daha iyi işler yapacağız. Zaten iyi bir takımımız var. Sivasspor’u en iyi yerlerde sezon sonuna kadar taşıyacağız” diye konuştu

Sağlık kontrolleri kulübün genel müdürü Cafer Kaplan eşliğinde gerçekleşti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir