Posts Tagged ‘sarı-lacıvert’

Aziz Yıldırım’dan taraftarlara teşekkür

Cumartesi, Haziran 30th, 2012

Şike davası’nda tüm gözler pazartesi günü açıklanacak nihai karara çevrildi. Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe taraftarına gönderdiği mesajla süreç boyunca gösterdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Büyük Taraftarı”na Metris’ten teşekkür etti.

Başkan Yıldırım, ”Hakkımızda karar verilmeye geldi sıra. Türk adaletine ve en önemlisi haklılığımıza güvenin.. Karar ne olursa olsun, Türk milleti adına karar veren, cumhuriyetimizin adı ile başlayan bu kurumlardan saygınızı esirgemeyin” ifadelerini kullandı.. Yıldırım, bir insanın yaşayabileceği her türlü onuru ve mutluluğu yaşattıkları için taraftara teşekür etti.

Aziz Yldırım’ın Fenerbahçe sitesinde yer alan açıklamasının tam metni şöyle;

BÜYÜK FENERBAHÇE TARAFTARI’NA, HAKKIMIZDA KARAR ALINMASINDAN ÖNCE BİLİNMESİNİ İSTERİM Kİ; BU BÜYÜK KULÜBÜN, BU EMSALSİZ CAMİANIN VE SİZ; BÜYÜK VE YÜREKLİ FENERBAHÇE TARAFTARININ BAŞKANI OLMAKTAN SONSUZ GURUR DUYUYORUM… BİLİYORUM.. YÜREKLERİNİZ SANCILI….

HATTA TEDİRGİN.. 3 TEMMUZ’DAN BERİ HERGÜN DAĞLANAN YARALARINIZ KABUK BAĞLAMADI HENÜZ… YAŞATILANLARIN ONURUNUZDA BIRAKTIĞI HASAR DAHA TAMİR EDİLMEDİ VİCDANLARDA… AMA SİZLER; BÜYÜK VE YÜREKLİ FENERBAHÇE TARAFTARI, BİR TEK SİZ VARDINIZ MEYDANLARDA.. ONURUMUZSUNUZ, GURURUMUZSUNUZ… SİZLERİN SAYESİNDE TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ CESARETİ… KARARLILIĞI… MÜCADELEYİ….

EN ÖNEMLİSİ SİZ VARKEN, KİMSE YALNIZ KILAMADI BİZLERİ TEK KİŞİLİK KALABALIK OLDUK TUTULDUĞUMUZ YERLERDE… SİZLERİN SAYESİNDE GÖKYÜZÜNÜ ÖZLEMEDİK LACİVERTİ SEMA YAPTINIZ HAKSIZLIKLARIN ÜZERİNE.. VE SARISI YARGICI OLDU TÜM TİRANLARIN. KARANLIĞI TUTUKLAYIP ATTINIZ ÇUBUKLUNUN ARKASINA.. SİZ VARKEN KORKU HİÇ UĞRAMADI YANIMIZA BİR TEK DÜŞMANLARIMIZIN GÖZLERİNDE GÖRDÜK ONU.. VE HİÇ DÜŞÜNMEDİK SONUMUZU SİZ HERKESE ÖĞRETTİNİZ SONSUZLUĞUMUZU… BİR FENERBAHÇE DESTANI YAZDINIZ.. TARİH YAZDIĞINI SANANLARA İNAT… BİZLER BİBER GAZINDAN YORULMUŞ GÖZLERİNİZDE GÖRDÜK KARARLILIĞI YA DA TEKMELENEN BACAKLARINIZDA…

ÜSTELİK KUCAĞINIZDA ÇOCUĞUNUZLA…. İNANIN EN KÖTÜ GÜNLERİMDİ . LANET ETTİM YANINIZDA OLAMADIĞIMA….. SİZLER ÖĞRETTİNİZ.. UÇURTMALARIN YÜKSEĞE ÇIKMASI İÇİN RÜZGARI ARKASINA ALMAKTANSA RÜZGARA KARŞI DURULMASI GEREKTİĞİNİ. SEVGİYİ, SADAKATİ, BAĞLILIĞI SİZDEN ÖĞRENDİ TÜM TÜRKİYE.. HATTA BABALAR GÜNÜ YANLIZLIĞININ NASIL TEK KİŞİLİK KALABALIKLA KUTLANABİLECEĞİNİ GÖRDÜ.. VE FUTBOLUN PAYLAŞILAN PUANLARDAN İBARET OLMADIĞINI ANLADI HERKES… PAYLAŞILAN BUNCA ŞEYİN YANINDA… VOLKANLAR GİBİ PATLAYAN KOCAMAN YÜREKLERE TANIK OLDU TÜRKİYE.. SAYENİZDE…. HER KOŞULDA TESLİM OLMAMAYI, UMUDU GÖRDÜ VE FENERBAHÇENİN BÜYÜKLÜĞÜNE TANIKLIK ETTİ TARİH… EN ADİ İTHAMLARA MARUZ KALIRKEN “AVRUPA ŞAMPİYONU” OLAN İNANCA ŞAPKA ÇIKARDI.. TÜM TÜRKİYE….” “KARDEŞİN DUYMAZ ELOĞLU DUYAR ” TÜRKÜSÜNÜ HİSSETTİ HAKKIMIZ, YABANCILARIN ADALETİNE TERKEDİLİRKEN… VE SİZLERLE MUSTAFA KEMAL’İ ÖZLEDİĞİNİ HATIRLADI TÜRKİYE…

VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ VE BİR KARIŞ TOPRAĞIN TESLİM EDİLEMEYECEĞİNİ… ŞİMDİ.. HAKKIMIZDA KARAR VERİLMEYE GELDİ SIRA…. TÜRK ADALETİNE VE EN ÖNEMLİSİ HAKLILIĞIMIZA GÜVENİN.. KARAR NE OLURSA OLSUN, TÜRK MİLLETİ ADINA KARAR VEREN, CUMHURİYETİMİZİN ADI İLE BAŞLAYAN BU KURUMLARDAN SAYGINIZI ESİRGEMEYİN… VE UNUTMAYIN Kİ BEN HEP ÖZGÜRDÜM VE SİZLERİN SAYESİNDE BİRGÜN BİLE TUTUKLU KALMADIM. BİR İNSANIN YAŞAYABİLECEĞİ HER TÜRLÜ ONURU VE MUTLULUĞU YAŞADIM SAYENİZDE… HEPİNİZE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.. BANA BU ONURU BU GURURU YAŞATTIĞINIZ İÇİN…. HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNARIM, BANA BU SAYGINLIĞI YAŞATTIĞINIZ İÇİN.. AMA BU SEVDA BİTMEZ.. VE BİLİNMELİDİR Kİ..

BUGÜN BURADA VE HER YERDE OLDUĞU GİBİ YARIN ÇAĞLAYAN’DA DA SON SÖZÜMÜZ “FENERBAHÇE”…

 

 

Fenerbahçe formasında yer değişimi

Cuma, Haziran 29th, 2012

Futbol endüstrisinde hızla büyüyen forma sponsorluğunda Fenerbahçe bu yıl marka değişikliğine gidiyor.
Türk Telekom ve Avea, Fenerbahçe formasında yer değiştiriyor. Formanın kolundaki Türk Telekom, artık göğüste yer alacak. Avea ise kol reklamlarında olacak.

Hürriyet’in haberine göre, Fenerbahçe’nin forma göğüs reklamında yer alan Avea, yerini Türk Telekom’a bırakırken, Avea artık kol reklamlarında yer alacak. Türk Telekom bu anlaşmayla Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe’nin ana sponsoru olacak. Sarı lacivertlilerin 2012-2013 sezonunda forma sponsorlarından elde edeceği gelir 15 milyon doları geçecek.

Gelecek sezon ana sponsor olan Türk Telekom, 14 şirket arasında Fenerbahçe’nin en çok görünen markası olacak. Saha içi ve saha dışı gibi alanlarda da Türk Telekom logoları bulunacak. Fenerbahçe’nin sponsor gelirleri içinde en fazla parayı Türk Telekom ödeyecek. Sarı-lacivertlilerin formasında Türk Telekom ve Avea dışında Ülker de bulunuyor. Forma sırt reklamlarında yer alan Ülker, en önemli sponsorların başında geliyor. Fenerbahçe’ye destek veren şirketler arasında otomotiv, teknoloji, gıda, bankacılık ve tekstil sektörleri öne çıkıyor.

(hürriyet)

 

Fenerbahçe Mesajları

Pazar, Haziran 17th, 2012

Fenerbahçe Mesajları

Tugbam sitesinde en güzel Fenerbahçe Mesajları sizler için hazırlandı
. Buyurun Fenerbahçe Mesajları

BANA KARTALI VEYA CIMBOMU TUT CENNETE GIRECEKSIN? DESELER, BEN BIR FENERBAHCELI OLARAK CEHENNEME GIRMEYE RAZIYIM DERIM..!

BU SENE SON OLMALI,ARKASI OLMAMALI SOYLETME ARTIK FENER ACI HASRET SARKSINI.

BIR FENERBAHCELI DUNYAYA BEDELDIR, O DA ATAMIZDIR!!!!!

BEN HERKESIN ICINDE TEKIM CUNKU BEN FENERBAHCELIYIM!!

ATAM IZINDEYIZ BIZ DE FENERBAHCELIYIZ

CIMBOM SANA KADIKOY EXTRA LARGE…

AVRUPA AVRUPA DUY SESIMIZI ISTE BU FENER’IN AYAK SESLERI !!!

1907 DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIC BITMEDI-BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!! CATLAYIN CIMBOMLULAR BU YIL FENER SAMPIYOOOOOONNNNNNNNN!

SENSIZ HAYAT BIR ISKENCE DILIMDESIN. GUNDUZ GECE SATIR SATIR, HECE HECE SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-CE

HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HICBIR SEYI OLMAYAN BEN, HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HERSEYI OLANA ACIRIM…

FENERBAHCE SEN COK YASA CANIM FEDA OLSUN SANA. HIC BIRSEYE DEGISILMEZ SENIN SEVGIN BU DUNYADA. LALALALAYLAYLAY…

YAGMURLARDA, CAMURLARDA, ISTANBUL ‘DA, DEPLASMANDA. SENIN ICIN CEKTIK CEFA, HAKKIMIZ BU MU KANARYA ?

NE SINEMA, NE TIYATRO, NE DE ISTANBUL’DA BIR GECE. EN BUYUK EGLENCE FENERBAHCE.

HER INSAN FENERLI DOGAR AMA SONRA YOLDAN CIKABILIR

FENERBAHCE FORMASI TUTKULU BIR ASIK GIBIDIR. SEVDIGINI BIRAKMAZ, SEVMEDIGININ DE YUZUNE BAKMAZ.

KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GONULDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ

SARI LACIVERT RENGIMIZ BIZIM!, GURUR VERIR TARIHIN FENERBAHCEM ATAMIZ’IN SOZUNDEN BELLI DEGIL MI, EN BUYUK SENSIN FENERBAHCEM!

KALPLERI FETHEDEN RENKLER,YASA FENERBAHCE! TURK’UN KALBI SENLE ATAR,YASA FEENRBAHCE! MAZINDE BIR TARIH YATAR,YASA FENERBAHCE! NE MUTLU SENI SEVENE,YASA FENERBAHCE!

BUYUKLUK GECMISTE GIZLIDIR BUYUK TAKIM MAZISINDEN BELLIDIR…

GULERSEM SEVINCIM, AGLARSAM GOZYASIM, OLURSEM TOPRAGIM OL FENERBAHCEM

ITINA ILE ASLAN TERBIYE EDILIR..BASVURU: HERHANGI BIR FENERBAHCELI…..

BIR FENERLI, 10 BESIKTASLI , 20 TRABZONLU VE BUTUN CIMBOMLULARA BEDELDIR.

SENIN SEVGINLE GELDIK BU DUNYAYA KONUSMAYI OGRENDIK ILK SOZUMUZ KANARYA

NE OKULU BITIRMEK, NE BIR GENC KIZI SEVMEK, EN BUYUK DILEGIMIZ SENI SAMPIYON GORMEK

ORTEGA SUPER LIGDEKI SIKE VE SAIBE LEKELERINI TEMIZLER, OZENLE CIKARTIR VE PARLATIR.

YAGMURLARDA CAMURLARDA ISTANBUL ‘DA DEPLASMANDA SENIN ICIN CEKTIK CEFA HAKKIMIZ BU MU KANARYA…

FENER DEDINIZ SONDUNUZ,ASLAN DEDINIZ KACTINIZ, HAMSIYDINIZ YENDINIZ, KARTAL OLDUNUZ, SAMPIYONSUNUZ!!

NE LAYLAY CIM CING CONG, NE HAMSI, NE DE ALA KARGA. SAMPIYONSUN BU SENE SANLI KANARYA!

SENIN NEYINE VURULDUM BILIYORMUSUN, O SAHAYA CIKARKEN TARAFTARI SELAMLARKEN HERKESIN SANA HAYRANLIKLA BAKTIGINA, KISACASI SENIN ASALETINE VURULDUM FENERBAHCEM!

FENERBAHCEYI CEKEMEYENLER CATLASIN! 6 KASIMI NE CABUK UNUTTUNUZ! BIZ UNUTMADIK KORKMAYIN SIZEDE UNUTTURMAYCAGIZ CUNKU SIZE BUNU HER ZAMAN YASATTIRACAGIZ GALATASARAYLILAR.

Sarı kanarya Bu Sene Sensin Şampiyon

En Büyük Fenerbahçe

Burası fenerbahçe Cumhuriyeti!!!