Beşiktaş’ta Çarşı Samet Aybaba’ya karşı!

Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba’nın Portekizli yıldız oyuncu Quaresma’yı takımda istemediğini açıklaması Beşiktaş taraftarını adeta çılgına çevirdi. Taraftarlar sosyal medya aracılığıyla tepkilerini dile getirirken ‘Quaresma hiç bir yere gidemez’ başlığı ile Twitter’da Trend Topic listesini adeta salladılar.

SAMET AYBABA’NIN AÇIKLAMALARI NASILDI?
Quaresma’yı istemiyorum
Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, yıldız oyuncuyu takımda istemediğini açıkladı.

Beşiktaş’ta Portekiz Çetesi’nin lideri Quaresma’nın istenmediği resmen telaffuz edildi. Teknik Direktör Samet Aybaba, “Beşiktaş Kulübü’ne katkısı olacak futbolcuları elimizde tutacağız, olmayanları göndereceğiz. Benim hiç bir oyuncu ile kişisel sorunlarım olmamıştır. Ancak Quaresma’nın maliyetine ve Beşiktaş takımına katkısına baktığımız zaman takımda kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Yönetime verdiğim raporda bunu dile getirdim” dedi.

MENAJERİ KULÜP ARIYOR

Quaresma’nın menajeri Ahmet Bulut da Beşiktaş’ın Portekizli oyuncuyu düşünmediğini belirterek, “Milli Takım’dan yeni döndü. Takım bulmak için çalışmalara başladık. Önümüzdeki hafta bu konu kesinleşir” diye konuştu. Quaresma’nın Beşiktaş’a maliyeti 7.3 milyon bonservis, 1 milyon 100 bin menajer ücreti ve yıllık 3.6 milyon garanti para.

(star)

 

Tags: , , ,

Leave a Reply