Posts Tagged ‘Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’

Gaziantep transferlerde sona yaklaştı

Perşembe, Haziran 28th, 2012

Mehmet Şahan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının titizlikle devam ettiğini ifade etti.

Öncelikle, daha önce takımdan ayrılmış 8 futbolcunun yerine, görev yapacak futbolcuları kadroya dahil etmeye çalıştıklarını aktaran Şahan, ”Transfer çalışmaları titizlikle sürüyor, deyim yerindeyse ihtiyacımız olan her mevkiye, nokta transferler yapacağız. Transfer görüşmesinde sona geldiğimiz futbolcuların isimlerini kısa zaman içinde kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Kadroyu kurduktan sonra 7 Temmuz’da GASKİ Spor Tesisleri’nde yeni sezon hazırlığına başlayacaklarını bildiren Şahan, Gaziantep’te 2 hafta çalıştıktan sonra ikinci etap kamp çalışmaları için Gerede’ye gideceklerini kaydetti.

Geçen sene sıkıntılı bir sezon geçirdiklerini hatırlatan Şahan, ”Sıkıntılı bir sezonda top koşturan futbolcularımızın bir kısmı, bir yıl önce de Süper Lig’in kapısından döndü. Biz oyuncularımızın hem iyi, hem de iyi düşünen oyuncular olduklarını kabul ediyoruz. Birlikte çalışmak için burada tuttuğumuz oyuncularımızı bu kategoride değerlendiriyoruz. Alacağımız oyuncuların da bu kategoride olmalarına gayret ediyoruz” diye konuştu.