Assaidi koptu Cimbom’a geliyor iddiası

Hollanda basını Heerenveren teknik direktörü Marco Van Basten’in Qussama Assaidi’yi de takımdan göndermek isteyebileceğini iddia etti.
Hollanda AD.nl sitesinin haberine göre Hollanda’nın Heerenveren takımında forma giyen Qussama Assaidi’nin futbol kariyerine Galatasaray’da gerçekleştirmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Galatasaray, Heerenveren kulübü ile Faslı futbolcunun transferi için görüşmeleri sonlandırmaya hazırlanıyor.

Faslı futbolcunun kendisiyle daha önce 1.5 milyon euroya anlaşan Cim-Bom’un, menajerleri aradan çıkararak bu işi bitirmek istediği, 3 menajeri bulunan Assaidi konusunun bu yüzden kesinleşemediği kaydedildi.

Diğer yandan haberde Heerenveren kadrosundaki önemli hücum oyuncularını birer birer elinden çıkarmaya hazırlandığı ifade edilirken, Hollanda kulübünün yeni teknik direktörü Marco van Basten, daha önce takımın golcü futbolcusu Bas Dost’u Almanya’nın Wolsburg takımına sattığının da altı çiziliyor. Takımın bir diğer başarılı hücumcusu Luciano Narsingh’in ise Ajax ve Psv Eindhoven’ın dikkatini çekmeye devam ettiği bildirildi.

(sporx)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir