‘Hamit’e Galatasaray’ı seç dedim’

Transfer döneminin revaçtaki isimlerinden Hamit Altıntop, Galatasaray forması mı giyecek yoksa Fenerbahçe’nin yolunumu tutacak. Real Madrid ile yoluna devam edip etmeyeceği henüz kesinleşmemesine rağmen gurbetçi yıldızın bir diğer alternatifi ise Avrupa’nın başka takımlarında futbol hayatını sürdürmek. Bugün gazetesinin haberi şu şekilde devam ediyor;

İsterlerse onun adına konuşurum

Galatasaray, Hamit açısından bir adım önde. Çünkü yakın arkadaşı Saffet Ulusoy ve babası Haluk Ulusoy adeta Hamit’i kuşatma altına almış durumda. Federasyon başkanlığından bu yana milli futbolcuyla arası hayli iyi olan Ulusoy, gazetemizde de daha önce yer alan “Hamit’i Fener’in elinden Ulusoy alıyor” şeklindeki haberleri doğruladı.

Ankara’daki federasyonmali kongresi sonrası soruları yanıtlayan Ulusoy, “Evet, Hamit’in Türikiye’ye gelmesi durumunda giyeceği formanın Galatasaray’ınkisi olması için gayret gösteriyorum” dedi.

Ulusoy şöyle devam etti: “Oğlum Saffet deonunla çok sık görüşüyor. Hamit’le konuştuğumuzda “Giyeceğin forma Galatasaray forması olur, diyoruz. Ancak kulüpten bize kimse böyle bir çalışma içinde olmamızı söylemedi. Ben bireysel olarak Hamit’le konuşuyorum. İsterlerse Galatasaray adına da konuşurum. Ben onun babası gibiyim. Hatta Türkiye’de futbol oynadıktan sonra yine burada kalıp teknik direktörlüğe adım atmasını istiyorum.”

(bugün)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir