Kayserispor’da 14 isim sağlık kıntrolünde

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan sarı-kırmızılı ekipte Sefa Yılmaz, Berkay Dabanlı, Nurettin Kayaoğlu, Okay Yokuşlu, Umut Sözen, Engin Bekdemir, Burak Bükel, Salih Dursun, Ömer Bayram, Ömer Şişmanoğlu, Diop Babacar Mbaye, Ahmet Çörekçi, Erdal Akdarı ve Deniz Doğan’a Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde sağlık kontrolü yapıldı.

Burada, kan tetkikleri yapılan oyuncuların iç hastalıkları, kulak burun boğaz, ortopedi, göz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerindeki muayenelerinin ardından akciğer ve kardiyoloji testlerinin yapılmasıyla sağlık kontrolleri sona erdi.

-”Takım çok iyi, arkadaşlarımız çok istekli”-

Kontroller öncesi açıklamalarda bulunan orta saha oyuncusu Sefa Yılmaz, takımın yeni transferle daha da güçlendiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

”Geçen sezon maalesef hedeflerimize ulaşamadık. Takım çok iyi, arkadaşlarımız çok istekli. Artık Türkiye’ye alıştım, kendimi daha iyi hissediyorum. Bu sezonun benim ve takım açısından iyi olacağını düşünüyorum. Taraftarımızın yeni sezonda yüzünü güldürmek istiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Genç forvet oyuncusu Ömer Şişmanoğlu ise, lige iyi başlamak için hazırlık dönemini iyi geçirmek istediklerini belirterek, ”Bu sezonun gelecek sezondan daha iyi olmasının bekliyoruz. Geçen yıl kötü bir sezon geçirdik. Bu sezon iyi transferler yaptık. İnşallah bu sezon benim sezonum olur. Takımım için en iyisini yapmaya çalışacağım” diye konuştu.

Sarı-kırmızılı ekipte Zurab Khizanishvili, Eren Güngör, İlhan Eker, Abdullah Durak, Emir Kujovic, Furkan Özçal, Gökhan Değirmenci, Diego Biseswar ve Alex Silva Cleyton dün sağlık kontrolünden geçmişti.

AA

Tags:

Leave a Reply