Posts Tagged ‘Eskişehirspor’

Mahkemenin ‘Aziz Yıldırım şike yaptı’ dediği 5 maç

Pazartesi, Temmuz 2nd, 2012

Aziz Yıldırım’ın 6222 sayılı yasadan önceki eylemlerine ise beraat kararı verildi.

Fenerbahçe-Karabükspor, Fenerbahçe-Ankaragücü, Fenerbahçe-Sivasspor, Eskişehispor-Trabzonspor, Fenerbahçe-İBBSpor maçlarından şike ve teşvikten suçlu bulundu.

Es-Es Wisla’dan Malecki’yi kiraladı

Perşembe, Haziran 28th, 2012

Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor’un büyük bir takım olduğunu belirterek, Eskişehirspor’un hedeflerine yakışan bir takım kurmak için transfer çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti.

Eskişehirspor Transfer Komitesi’nin çalışması doğrultusunda bazı futbolcularla görüştüklerini ifade eden Tüzün, şöyle konuştu:

”Her platformda başarıya ulaşacak bir takım kuracağız. Eskişehirspor’u Avrupa’da ve Türkiye’de en iyi temsil edecek futbolcuları renklerimize katıyoruz. Bu doğrultuda Polonya’nın Wisla Krakow takımından Patryk Malecki’yi satın alma opsiyonlu olarak bir yıllığına kiraladık. Sol ve sağ kanatta görev yapabilen 24 yaşındaki genç futbolcunun bonservisini de alabiliriz.”

Eskişehirspor’da görev dağılımı yapıldı

Salı, Haziran 26th, 2012

Yönetim Kurulu, takımın mevcut durumunu, UEFA Avrupa Ligi kura çekimini ve Transfer Komitesi’nin bilgilendirmesi ışığında yeni transfer çalışmalarını görüştü.

Ayrıca görüşmede yönetim kurulu içerisinde görev değişiklikleri de karara bağlandı. Buna göre İkinci Başkanlık görevine Mulla Şahbaz, İdari Asbaşkanlık görevine Ekrem Birsen, İktisadi İşletme Sosyal Hizmetler Asbaşkanlık görevine Mustafa Akgören getirildi.

Asil üyeliklere Ahmet Akpınar, Ali Uçar ve Kaan Ay’ın davet edilmesine karar verildi.