Aziz Yıldırım’dan taraftarlara teşekkür

Şike davası’nda tüm gözler pazartesi günü açıklanacak nihai karara çevrildi. Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe taraftarına gönderdiği mesajla süreç boyunca gösterdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Büyük Taraftarı”na Metris’ten teşekkür etti.

Başkan Yıldırım, ”Hakkımızda karar verilmeye geldi sıra. Türk adaletine ve en önemlisi haklılığımıza güvenin.. Karar ne olursa olsun, Türk milleti adına karar veren, cumhuriyetimizin adı ile başlayan bu kurumlardan saygınızı esirgemeyin” ifadelerini kullandı.. Yıldırım, bir insanın yaşayabileceği her türlü onuru ve mutluluğu yaşattıkları için taraftara teşekür etti.

Aziz Yldırım’ın Fenerbahçe sitesinde yer alan açıklamasının tam metni şöyle;

BÜYÜK FENERBAHÇE TARAFTARI’NA, HAKKIMIZDA KARAR ALINMASINDAN ÖNCE BİLİNMESİNİ İSTERİM Kİ; BU BÜYÜK KULÜBÜN, BU EMSALSİZ CAMİANIN VE SİZ; BÜYÜK VE YÜREKLİ FENERBAHÇE TARAFTARININ BAŞKANI OLMAKTAN SONSUZ GURUR DUYUYORUM… BİLİYORUM.. YÜREKLERİNİZ SANCILI….

HATTA TEDİRGİN.. 3 TEMMUZ’DAN BERİ HERGÜN DAĞLANAN YARALARINIZ KABUK BAĞLAMADI HENÜZ… YAŞATILANLARIN ONURUNUZDA BIRAKTIĞI HASAR DAHA TAMİR EDİLMEDİ VİCDANLARDA… AMA SİZLER; BÜYÜK VE YÜREKLİ FENERBAHÇE TARAFTARI, BİR TEK SİZ VARDINIZ MEYDANLARDA.. ONURUMUZSUNUZ, GURURUMUZSUNUZ… SİZLERİN SAYESİNDE TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ CESARETİ… KARARLILIĞI… MÜCADELEYİ….

EN ÖNEMLİSİ SİZ VARKEN, KİMSE YALNIZ KILAMADI BİZLERİ TEK KİŞİLİK KALABALIK OLDUK TUTULDUĞUMUZ YERLERDE… SİZLERİN SAYESİNDE GÖKYÜZÜNÜ ÖZLEMEDİK LACİVERTİ SEMA YAPTINIZ HAKSIZLIKLARIN ÜZERİNE.. VE SARISI YARGICI OLDU TÜM TİRANLARIN. KARANLIĞI TUTUKLAYIP ATTINIZ ÇUBUKLUNUN ARKASINA.. SİZ VARKEN KORKU HİÇ UĞRAMADI YANIMIZA BİR TEK DÜŞMANLARIMIZIN GÖZLERİNDE GÖRDÜK ONU.. VE HİÇ DÜŞÜNMEDİK SONUMUZU SİZ HERKESE ÖĞRETTİNİZ SONSUZLUĞUMUZU… BİR FENERBAHÇE DESTANI YAZDINIZ.. TARİH YAZDIĞINI SANANLARA İNAT… BİZLER BİBER GAZINDAN YORULMUŞ GÖZLERİNİZDE GÖRDÜK KARARLILIĞI YA DA TEKMELENEN BACAKLARINIZDA…

ÜSTELİK KUCAĞINIZDA ÇOCUĞUNUZLA…. İNANIN EN KÖTÜ GÜNLERİMDİ . LANET ETTİM YANINIZDA OLAMADIĞIMA….. SİZLER ÖĞRETTİNİZ.. UÇURTMALARIN YÜKSEĞE ÇIKMASI İÇİN RÜZGARI ARKASINA ALMAKTANSA RÜZGARA KARŞI DURULMASI GEREKTİĞİNİ. SEVGİYİ, SADAKATİ, BAĞLILIĞI SİZDEN ÖĞRENDİ TÜM TÜRKİYE.. HATTA BABALAR GÜNÜ YANLIZLIĞININ NASIL TEK KİŞİLİK KALABALIKLA KUTLANABİLECEĞİNİ GÖRDÜ.. VE FUTBOLUN PAYLAŞILAN PUANLARDAN İBARET OLMADIĞINI ANLADI HERKES… PAYLAŞILAN BUNCA ŞEYİN YANINDA… VOLKANLAR GİBİ PATLAYAN KOCAMAN YÜREKLERE TANIK OLDU TÜRKİYE.. SAYENİZDE…. HER KOŞULDA TESLİM OLMAMAYI, UMUDU GÖRDÜ VE FENERBAHÇENİN BÜYÜKLÜĞÜNE TANIKLIK ETTİ TARİH… EN ADİ İTHAMLARA MARUZ KALIRKEN “AVRUPA ŞAMPİYONU” OLAN İNANCA ŞAPKA ÇIKARDI.. TÜM TÜRKİYE….” “KARDEŞİN DUYMAZ ELOĞLU DUYAR ” TÜRKÜSÜNÜ HİSSETTİ HAKKIMIZ, YABANCILARIN ADALETİNE TERKEDİLİRKEN… VE SİZLERLE MUSTAFA KEMAL’İ ÖZLEDİĞİNİ HATIRLADI TÜRKİYE…

VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ VE BİR KARIŞ TOPRAĞIN TESLİM EDİLEMEYECEĞİNİ… ŞİMDİ.. HAKKIMIZDA KARAR VERİLMEYE GELDİ SIRA…. TÜRK ADALETİNE VE EN ÖNEMLİSİ HAKLILIĞIMIZA GÜVENİN.. KARAR NE OLURSA OLSUN, TÜRK MİLLETİ ADINA KARAR VEREN, CUMHURİYETİMİZİN ADI İLE BAŞLAYAN BU KURUMLARDAN SAYGINIZI ESİRGEMEYİN… VE UNUTMAYIN Kİ BEN HEP ÖZGÜRDÜM VE SİZLERİN SAYESİNDE BİRGÜN BİLE TUTUKLU KALMADIM. BİR İNSANIN YAŞAYABİLECEĞİ HER TÜRLÜ ONURU VE MUTLULUĞU YAŞADIM SAYENİZDE… HEPİNİZE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.. BANA BU ONURU BU GURURU YAŞATTIĞINIZ İÇİN…. HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNARIM, BANA BU SAYGINLIĞI YAŞATTIĞINIZ İÇİN.. AMA BU SEVDA BİTMEZ.. VE BİLİNMELİDİR Kİ..

BUGÜN BURADA VE HER YERDE OLDUĞU GİBİ YARIN ÇAĞLAYAN’DA DA SON SÖZÜMÜZ “FENERBAHÇE”…

 

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply