Denizlispor’dan Yusuf Şimşek açıklaması

Kulüp başkanı Yurdal Duman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör ve futbolcu transferi için görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Teknik direktör konusunda, bazı internet sitelerinde ”Yusuf Şimşek ile anlaşıldığı” yönünde haberler yer aldığını, ancak bunun gerçeği yansıtmadığını ifade eden Duman, şunları kaydetti:

”Yusuf Şimşek ile teknik direktör konusunda herhangi bir görüşme yapılmadı. Bugün itibariyle Yusuf Şimşek’in teknik direktör olarak göreve getirilmesi söz konusu değildir. Fakat, Yusuf Şimşek beni aradı ve gazetecilerin sorusu üzerine ‘Denizlispor’da çalışmak istediğini, gerekirse boş mukaveleye bile imza atacağını’ söylemiş. Şimşek, Denizlispor’a çok büyük hizmet eden bir futbolcudur. Bugün itibariyle görüşme söz konusu değildir. Yarının ne olacağı bilinemez.”

Duman futbolcu transferi konusunda ise, ”Transfer komitemiz bazı futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. Önümüzdeki hafta içerisinde Bank Asya ve Süper Lig takımlarında oynayan 4 futbolcuyla sözleşme imzalayabiliriz” dedi.

Tags: , , ,

Leave a Reply