Posts Tagged ‘Denizlispor’

Denizlispor’dan Yusuf Şimşek açıklaması

Cumartesi, Haziran 30th, 2012

Kulüp başkanı Yurdal Duman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör ve futbolcu transferi için görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Teknik direktör konusunda, bazı internet sitelerinde ”Yusuf Şimşek ile anlaşıldığı” yönünde haberler yer aldığını, ancak bunun gerçeği yansıtmadığını ifade eden Duman, şunları kaydetti:

”Yusuf Şimşek ile teknik direktör konusunda herhangi bir görüşme yapılmadı. Bugün itibariyle Yusuf Şimşek’in teknik direktör olarak göreve getirilmesi söz konusu değildir. Fakat, Yusuf Şimşek beni aradı ve gazetecilerin sorusu üzerine ‘Denizlispor’da çalışmak istediğini, gerekirse boş mukaveleye bile imza atacağını’ söylemiş. Şimşek, Denizlispor’a çok büyük hizmet eden bir futbolcudur. Bugün itibariyle görüşme söz konusu değildir. Yarının ne olacağı bilinemez.”

Duman futbolcu transferi konusunda ise, ”Transfer komitemiz bazı futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. Önümüzdeki hafta içerisinde Bank Asya ve Süper Lig takımlarında oynayan 4 futbolcuyla sözleşme imzalayabiliriz” dedi.

Denizlispor, Fatih Yiğe ile imzaladı

Perşembe, Haziran 28th, 2012

Kulüpten yapılan açıklamada, futbola Kulaspor altyapısında başlayan ve Denizlispor’a transfer olan Fatih Yiğen’in 2006’dan bu yana yeşil-siyahlı takımda forma giydiği bildirildi.

Göztepe ile 2 yıllık sözleşme imzalayan 29 yaşındaki Fatih Yiğen de, hem kendisi, hem de Göztepe camiası için hayırlı olmasını dilediğini belirterek, ”Çok büyük ve çok köklü bir camiaya geldiğimin farkındayım. Göztepe için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İnşallah birlik beraberlik içinde bir takım olarak Süper lige çıkarız” dedi.